Zákaznická podpora

Spokojenost zákazníků je náš primární cíl a proto Vám chceme poskytovat pouze ty nejlepší služby. Náš tým podpory zákazníků je pro Vás vždy k dispozici.Uděláme vše pro to, abychom Váš dotaz nebo požadavek vyřešili do 24 hodin, typicky však je čas potřebný na odpověď pouze několik minut.

Prosím, též se podívejte na naše FAQs, možná již je tu dotaz právě na Vaši otázku zodpovězen.

Pokud se Vám z jakéhokoli důvodu nedaří uskutečnit objednávku, doporučujeme kontaktovat naši podporu na telefonu.

Adresa Beconfident zákaznické podpory:

podpora@beconfident.cz

Vaše zpětná vazba je pro nás velmi přínosná, proto, prosím, využijte možnosti zhodnotiti naše služby v dotazníku od Heureka.cz, který Vám přijde 10 dnů po odeslání objednávky. Budeme velmi rádi pokud uvedete komentář i v případě, že jste s námi spokojeni a není z Vašeho pohledu co zlepšovat. Děkujeme.

Dotazy ohledně objednávek

Pokud nás z jakéhokoli důvodu potřebujete kontaktovat ohledně konkrétní objednávky, prosím nezapomeňte do kontaktního formuláře uvádět číslo objednávky a její datum popřípadě jméno, na koho je objednávka vystavena.

Potřebuji nové nákusníky, mohu si je koupit zvlášť?

Ano, naše speciální zubní bělicí nákusníky můžete objednatzde. Prodáváme je v baleníé po třech kusech, tedy na obě čelisti a jeden rezervní pro případ ztráty nebo poškození.

Omylem jsem objednal/a 2x totéž, jak mohu jednu objednávku zrušit?

Samozčejmě, jen napište email na adresu: info@beconfident.cz a nezapomeňte uvést, o které objednávky se jedná.

Objednávka na internetu mi připadá složitá, mohu objednat jinou formou?

Samozřejmě, nejjednodušší bude, pokud nám na adresu: info@beconfident.cz napíšete, o které produkty máte zájem. Nezapomeňte uvést Vae jméno a příjmení, celou doručovací adresu a váš mobilní telefon.

Beconfident má spokojené zákazníky po celé české republice. Naše produkty naleznete v DM drogeriích, v Globus hypermarketech a na mnoha dalších místech. Naše zboží si také můžete koupit v jiných zemích EU: Belgie, Dánsko, Finsko, Francie, Holandsko, Itálie, Lucembursko, Německo, Norsko, Polsko, Portugalsko, Slovensko, Španělsko, Švédsko, Velká Británie

Svět sebedůvěry!

E-commerce and design by: Crealevant