Obchodní podmínky

Beconfident je značka, která dodává pouze produkty nejvyšší jakosti vyrobené ve Spojených státech. Proto nabízí všem kupujícím 100% záruku spokojenosti Beconfident, což znamená, že dostanete své peníze zpět, pokud nejste s produktem Beconfident spokojeni. Více info v obchodních podmínkách viz bod 8.

Objednávky přijaté do 15:00, odesíláme ještě týž den a Vy zboží zpravidla obdržíte následující pracovní den.

Veškeré získané údaje o Vás použijeme pouze k vyřízení Vaší objednávky a v žádném případě je neposkytneme třetí osobě.

Provozovatelem internetového obchodu beconfident.cz je společnosti beconfiDent Czech s.r.o., IČ:29352959, DIČ:CZ29352959, se sídlem Leitnerova 30, Brno, 60200. Společnost je zapsaná pod spisovou značkou C 74561 vedená u Krajského soudu v Brně.

Potvrzení objednávky

1. Potvrzení objednávky je automaticky odesláno na e-mailovou adresu, kterou jste zadali při objednávce. Doporučujeme potvrzení uložit pro případnou pozdější komunikaci se zákaznickým servisem.

Dodání

2. Objednávky přijaté v pracovní dny do 15:00, odesíláme ještě týž den a Vy je obdržíte následující den. Později přijaté objednávky expedujeme následující pracovní den.

Poštovné

3. Většina výrobků z naší nabídky je k Vám dodávána zcela zdarma. Neplatíte žádné poštovné. Pokud Vaše celková objednávka nepřesáhne 600,- Kč, k ceně zboží Vám bude připočtena cena dopravy 89,- Kč včetně DPH. Ať už si vyberete jakoukoli formu platby, neplatíte již žádné další poplatky, ani za dobírku či platbu kartou.

Platba

4. Při objednávce si můžete vybrat, který způsob platby si přejete. Nabízíme platbu převodem na účet, bezpečnou 3D secure platbu většinou platebních karet, GoPay platby a platbu dobírkou České Pošty s.p.

Právo odstoupit od smlouvy

5. Jako fyzická osoba - spotřebitel uzavírající smlouvu distančním způsobem mimo naši provozovnu máte v souladu s § 1829 odst. 1 občanského zákoníku právo odstoupit od smlouvy bez udání důvodů do 14 dní ode dne převzetí zboží. (V případě, že předmětem kupní smlouvy je několik druhů zboží nebo dodání několika částí, běží tato lhůta ode dne převzetí poslední dodávky zboží). Odstoupení od kupní smlouvy nám musíte sdělit ve lhůtě uvedené v přechozí větě. V případě, že si jako spotřebitel přejete dle předchozího odstavce odstoupit od smlouvy ve lhůtě 14 dnů, kontaktuje nás, prosím, nejlépe písemně a uveďte, že odstupujete od smlouvy ideálně s uvedením čísla objednávky, data nákupu a čísla účtu pro vrácení peněz. V případě využití práva na odstoupení od smlouvy do 14 dní od převzetí plnění, jste povinní nám do 14 dnů od odstoupení od smlouvy vydat vše, co jste na základě kupní smlouvy od nás získali. Pokud to již není dobře možné (např. v mezidobí bylo zboží zničeno nebo spotřebováno), jste povinni poskytnout nám peněžitou náhradu jako protihodnotu toho, co již nemůže být vydáno. Pokud je vrácené zboží poškozeno jen částečně, můžeme jako prodávající uplatnit na spotřebiteli právo na náhradu škody a započíst náš nárok na vrácenou kupní cenu. Prodávající je v takovém případě povinen vzniklou škodu prokázat. Jako prodávající Vám v takovém případě vrátíme jen takto sníženou kupní cenu. Právo na odstoupení od smlouvy spotřebitel v souladu s ustanovením § 1837 občanského zákoníku nemá zejména, v případě dodávky zboží v uzavřeném hygienickém obalu, které spotřebitel z obalu vyňal nebo obal otevřel a z hygienických důvodů jej není možné vrátit. Toto se týká zejména zubních dlah, zubních nití, zubních past, zubních lesků, zubních kartáčků, zubních nákusníků... atp. Zboží vracené dobírkou bude odmítnuto.

Reklamace

6. V případě, že obdržíte zboží, které je vadné, doručte nám je v zákonné lhůtě 24 měsíců ode dne obdržení zboží. V takovém případě Vám vadné zboží bude zdarma vyměněno za zboží bezvadné a to nejpozději v zákonné lhůtě 30 dní. Zboží je dle zákona způsobilé k reklamaci i bez originálního obalu, nicméně prosíme, pokud je to možné, reklamované zboží vracejte v originálním obalu. Předejdete tím často možnému poškození zboží při přepravě.

Jurisdikce

7. Případné spory vyplývající ze vztahů uzavřených na základě těchto obchodních podmínek spadají do jurisdikce českých soudů a řídí se výhradně českým platným právem.

Záruka 100% spokojenosti zákazníků

8. Pokud nebudete spokojeni s výrobkem značky Beconfident, vrátíme Vám v plné výši kupní cenu zboží i když jste již zboží spotřebovali. Záruka 100% spokojenosti zákazníka platí po dobu 30 dní od data objednávky. V takovém případě požadujeme, aby bylo zboží vráceno v originálním balení. V opačném případě již není možné Záruku 100% spokojenosti zákazníka uplatnit. Při uplatnění Záruky 100% spokojenosti zákazníka je dopravné za zboží k Vám i zpět Vaším nákladem stejně tak jako naše i Vaše bankovní a jiné poplatky a náklady související s doručením a platbami. Záruka 100% spokojenosti zákazníka se nevztahuje na zubní pasty, zubní nitě, zubní dlahy, Dual Foam čistící pěnu. Záruka 100% spokojenosti se nevztahuje na fakturační poplatky, bankovní poplatky, poštovné a další podobné vedlejší náklady.

Svět sebedůvěry!

E-commerce and design by: Crealevant