Názory zákazníků

S více než 60.000 spokojenými zákazníky, jsme obdrželi mnoho e-mailů o jejich zkušenostech s našimi produkty. Komentáře jsou z denních zákaznických ohlasů a korespondence. Ptali jsme se rovněž některých zákazníků, aby nám sdělili svoji zkušenost.

Když vyberete BeconfiDent garantujeme:

  • 100% záruka spokojenosti, pokud nedosáhnete výsledku, vrátíme Vám peníze.
  • Produkty nejvyšší kvality made in USA, ne Čína!
  • Bělení zubů, které opravdu funguje
  • Žádné dopravné a balné!
  • Vše skladem, doručení do 24 hodin
  • Náš zubní lékař je připraven na vaše dotazy
  • Osvědčené produkty prodávané po celé Evropě
  • Garantované výsledky
  • WNeustále rozšiřujeme o novinky z USA a Švédska
  • Zákaznický servis, který je tu pro vás - vyzkoušejte nás

Trvalo to jen pár dní než jsem měla mé zuby podstatně bělejší. Je to tak snadné, rychlé a za nižší cenu, než u zubaře. Po pěti opakováních jsou zuby tak bílé, že již nebylo třeba v bělení pokračovat. Bez bolesti a podráždění dásní ! 5 z 5!
Naďa

Doposud jsem použil pouze 4 krát BeconfiDent na horní řadu zubů a už vidím rozdíl mezi horními a dolními zuby. Vlastně jsem viděl první rozdíl ihned po prvním bělení.

Pavel

Použili jsme startovací sadu na bělení zubů bez peroxidu Beconfident a výsledek se dostavil, bez jakékoliv komplikace, což je podle mě skvělé! Rychlé dodání, doprava zdarma přímo do ruky a funguje to!
Karolína

Koupila jsem Dual Foam bělení a jsem naprosto spokojena. Po pouhých 4 dnech, byl vidět výrazný rozdíl, zuby bělejší a zároveň jsem získala velmi čistý pocit v ústech. Pokud nemáte rádi nákusníky, jděte do toho, stačí si čistit zuby s dual foam jako obvykle a budete se cítit mnohem lépe.
Zuzana

Díky za opravdu rychlé dodání a dobré výsledky.
Johana

Použila jsem zubní lesk na zuby, který mi zajistil zářivý úsměv. Perfektní vylepšení úsměvu před akcí nebo party!
Lena

S výsledkem jsem spokojena, a ke všemu to bylo docela snadné, díky přehlednému nívodu.
Sára

Kouřil jsem a používal šnupací tabák, už jsem ani nedoufal, že se moje zuby dají vybělit bez návštěvy ordinace. Bělení jsem dostal od přítelkyně a vyzkoušel je. Po několika běleních je vidět velký rozdíl a podle známých vypadám o 10 let mladší. Diky!
Petr

Super, že v balení je navíc jeden ústní zásobník, jeden se mi podařilo ztratit...:-)
Maja

Nic moc příjemný pocit sedět s náustní dlahou v ústech, žádná legrace! Ale stálo to za to, maximální spokojenost s výsledkem.
Denisa

QPřál bych si více informací o produktech ve vašem obchodě, nicméně za mne jsem velmi spokojený s výsledkem, bíé zuby a svěží pocit v ústech!
Marek

Vždy jsem byla obezřetná před online prodejem, jsem ráda, že jsem se odvážila a vyzkoušela Beconfident. Můj nový úsměv oceňuji jak já, tak i můj přítel. Teď je řada na něm :)
Anonym

Svět sebedůvěry!

E-commerce and design by: Crealevant