Bělení zubů kartáčkem

Nejúspěšnější přírodní bělení zubů Dual Foam je zpět!

Beconfident Dual Foam přírodní bělení zubů Vám přináší Váš vysněný bílý úsměv přirozeně, bezpečně a rychle. Nepotřebujete žádné nákusníky, stačí si jen čistit zuby 2x denně 3 minuty. Opakujte postup ráno a večer po dobu 3 týdnů. Získáte bělejší zuby a také čistý a svěží pocit jako po výkonu zubního hygienisty. Dual Foam je zcela přírodní bělení a nezpůsobí Vám tedy v žádném případě zvýšení citlivosti zubů. Dual Foam Bělení zubů je nyní k dispozici v DM drogerii a všech dobrých lékárnách.

Jak Dual Foam přírodní bělení zubů funguje?

Nejjednodušší způsob, jak popsat, jak bělení zubů Dual Foam funguje, je porovnat jej s moderními detergenty. Kombinace několika účinných složek v dokonalé harmonii dává bělení zubů Dual Foam jedinečnou účinnost. Dual Foam není jen zubní pasta, ty totiž jen lépe či hůře odstaňují povrchové skvrny na zubech, ve většině případů dokonce abrazivně, takže zuby vlastně nenávratně poškozují a nesmějí se proto používat dlouhodobě. Pokud ale chcete zuby skutečně vybělit a přitom jim neškodit, musíte nejen zuby dokonale vyčistit, k čemuž slouží první složka Dual Foamu, ale musíte proniknout i do struktur zubu, k čemuž slouží druhá složka Dual Foamu. A to je přesně bod, ve kterém běžné zubní pasty nemají šanci. Dual Foam bělení zubů je kapalina, která je při zmáčknutí pumpičky zahuštěna vzdušným kyslíkem na pěnu, která okamžitě aktivuje účinné látky a spustí skutečnou bělící kúru, podobně jako u bělení zubů u lékaře za pomocí nákusníků. Aby mohlo bělení fungovat, je třeba nejdříve dokonale očistit zubní sklovinu, k čemuž nejlépe poslouží první složka Dual Foamu - čistící pěna. Teprve následně je možné aplikovat druhou složku - bělicí pěnu. Obrácený postup by zuby nevybělil. Oba procesy fungují rychle a šetrně a jediné, co k tomu potřebujete, je Bělení zubů Dual Foam a běžný zubní kartáček.

Složení čistící pěny

Voda, alkohol, glycerol ̧ polysorbat 20, poloxamer 188, sodium lauryl sulfate, sacharin sodný, sukralosa, poloxamer 407, výtažek z máty peprné, L-menthol, sodný citrát, acesulfam draslíku, benzoát sodný, kofein, limonen.

Složení bělicí pěny:

Voda, alkohol,výtažek z máty peprné, sodium lauryl sulfate, sacharin sodný, sukralosa, poloxamer 407, koko-sulfát sodný, dvojsodná sůl, sodium citrate, potassium hydroxide, limonene, linalool.

  • Klinicky testováno
  • Zdokumentovaná účinnost ověřená testy
  • Aplikace pomocí běžného zubního kartáčku
  • Zcela bez peroxidui
  • Moderní, šetrný postup bělení zubů
  • Nepotřebujete nákusníky
  • Rychle a jednoduché bělení
  • Vyrobeno v USA

7 položek

položek na stránce

7 položek

položek na stránce

Svět sebedůvěry!

E-commerce and design by: Crealevant